Barion Pixel

Az ezzel kapcsolatos adatkezelési tájékoztatónkat megtekintheti ide kattintva.
ELUTASÍTOM ELFOGADOM

Számítástechnikai állást keresel?

2018. február 14. |

Dolgozz nálunk, csapatunkba értékesítőt/szervizest keresünk!

Keresed életed legjobb munkahelyét, unod már a régit, vagy váltanál egy jobbra? Hosszútávra keresünk fiatalos csapatunkba új kollégát, így nem baj, ha még ezen a területen nincs munkatapasztalatod, legyél nyitott és mi megtanítunk a szakmára! Ha nem ismernél minket, akkor most bemutatkozunk. :)

Cégünk 2002 óta van a hazai laptop piacon mára már az informatikai piac egyik jelentős tagjává váltunk. Saját 70 nm bemutató teremmel (13. kerület Váci út 99.) és webáruházzal rendelkezünk. Ebbe az üzletbe keresünk számítástechnikai termékeket értékesítő/szervizes kollégát!

Usanotebook csapata

Ha szeretsz emberekkel beszélgetni, tanácsot adni, akkor szeretni fogod ezt a munkát! Célunk, hogy a nagyáruházak és webshopok személytelen értékesítési stílusával szemben, mi naprakész szakmai segítséggel, minőségi és barátságos ügyfélszolgálattal álljunk ügyfeleink rendelkezésére.

Mi nem pusztán dobozokat értékesítünk, hanem segítünk kiválasztani az ideális eszközt, amit boldogan használnak ügyfeleink és örömmel térnek visssza hozzánk. Mi sem bizonyítja ezt jobban, hogy vásárlóink 97%-a elégedett velünk és ajánlana ismerőseinek, barátainak.

Ha felkeltettük az érdeklődésed, küldd el nekünk önéletrajzod és bemutatkozó leveled az info@usanotebook.hu email címre. Minden megkeresésre válaszolunk!

Értékesítő munkatársaink szakértelme, segítőkészsége és kedvessége elengedhetetlen ebben a munkakörben, ha magadra ismersz, akkor Te vagy a mi emberünk! Te is jobban érzed magad tőle, ha azt olvasod a visszajelzésekben, hogy mennyire sokat segítettél a választásban! :)

Mit is csinálnál nálunk a munkaidődben? Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfeleinkknek segítségnyújtás, tanácsadás számítástechnikai kérdésekben telefonon, személyesen, e-mailben
  • Értékesítés budapesti üzletünkben, 8 órás munkaidőben, hétfőtől péntekig 10-18 óráig
  • Árufoglalás, kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Raktárkészletek kezelése, bevételezése
  • Felmerülő technikai kérdések feldolgozása és megválaszolása
  • A házhozszállításhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok végzése
  • Árajánlatok készítése
  • Szerviz jegyzőkönyv felvétele

Mit értékesítünk?

Számítástechnikai eszközöket és kiegészítőket, nézd meg kínálatunkat! :)

Mit kínálunk?

  • Versenyképes fizetés, rendesen bejelentve
    Ha jó eladó vagy és ismered a termékeket, akkor jutalékot is tudsz keresni!
  • Szakmai fejlődést, továbbképzést
  • Annyi szabadságot amennyi jár, nincs susmus

Mi nem egy multicég vagyunk, ahol csak egy lennél a sok közül! Nálunk valóban fontos, hogy a kollégák jól érezzék magukat és sokáig együtt dolgozzunk! Csapatunk fiatal, jó kedvű, családias hangulatban telik a munkaidő. Ha túlóra van (nem jellemző) azt is együtt végezzük, ha viszont gondod van, nyugodtan fordulhatsz a vezetőséghez segítségért!

Dell-ultarabalaton-csapatepito_1
Amennyiben úgy érzed, hogy kellően elhivatott vagy arra, hogy segíts a hozzánk forduló ügyfelekhez, képes vagy hatékonyan kideríteni egy vevőről, hogy mi a problémája, mire keresi a megoldást és mered neki a legjobb eszközt ajánlani akkor Te vagy a mi emberünk!

Jó érzés találkozni régi ügyfelekkel, akik örömmel lépnek oda hozzád, hogy imádták a múltkori terméket amit ajánlottál, legközelebb is hozzád szeretnének jönni! Te tudsz neki segíteni, Te értesz hozzá, megbíznak benned!

Természetesen előfordul majd, hogy lesz bosszús ügyfeled is, aki első mérgében Rád fog haragudni, de ha tudod kezelni a problémáját (és általában tudjuk!!!) akkor megnyugodva és hálásan távozik! Ezek a konfliktuskezelési tapasztalatok sokat segítenek a jövőben! :)

Nem feltétel, de előny, ha van:

  • Számítástechnikai eszközök eladásában szerzett bármilyen tapasztalat, esetleg valamilyen informatikai végzettség
  • Laptopok szervizelésében szerzett gyakorlat
  • Értékesítésben szerzett bármilyen tapasztalat

További információkat rólunk és a cégről itt találsz. Várunk! :)

Usanotebook-hajra-magyarok

Kiemelt ajánlataink

  • 417 790,- Ft390 190,- Ft
    Fekete hátlap • Processzor: Intel® Core™ i7 1355U vPro • Memória: 16 GB • 512 GB SSD • Kijelző: 14,1" IPS / WVA, LED, Matt • Intel Iris Xe • Operációs rendszer: Külön vásárolható • Gyártói garancia: 3 év
    Átvehetőség: Már hétfőn átvehető
  • 313 490,- Ft296 790,- Ft
    Kék hátlap • Processzor: Intel® Core™ i5 12450H • Memória: 16 GB • 1024 GB SSD • Kijelző: 14,1" OLED, LED, Fényes • Intel UHD Graphics • Operációs rendszer: Külön vásárolható • Gyártói garancia: 3 év
  • 1 212 290,- Ft1 015 590,- Ft
    Fekete hátlap • Processzor: Intel® Core™ i7 13700HX • Memória: 16 GB • 1024 GB SSD • Kijelző: 16" IPS / WVA, 120 / 144 / 240 / 300 / 360 Hz, LED, Matt • nVidia GeForce RTX 4070 • Operációs rendszer: Windows 11 Home • Gyártói garancia: 3 év
  • 374 290,- Ft354 490,- Ft
    Szürke hátlap • Processzor: Intel® Core™ i5 1335U vPro • Memória: 8 GB • 256 GB SSD • Kijelző: 15,6" IPS / WVA, LED, Matt • Intel Iris Xe • Operációs rendszer: Külön vásárolható • Gyártói garancia: 3 év
TörlésKijelöltek összehasonlítása