Barion Pixel

Számítástechnikai állást keresel?

2016. november 9. |

Dolgozz nálunk, csapatunkba értékesítőt keresünk!

Keresed életed legjobb munkahelyét? Vagy akár az elsőt? Lehet, hogy nálunk megtalálod! Ha nem ismernél minket, akkor most bemutatkozunk. :)

Az USAnotebook 2002 óta van a hazai laptop piacon, az USA-ból importált használt laptop üzletből mára már az informatikai piac egyik jelentős tagjává váltunk. Saját 70 nm bemutató teremmel (13. kerület Váci út 99.) és webáruházzal rendelkezünk.

Usanotebook csapata

Ebbe az üzletbe keresünk számítástechnikai termékeket értékesítő kollégát!

Ha szereted az informatikát, akkor szeretni fogod ezt a munkát!

Célunk, hogy a nagyáruházak és webshopok személytelen értékesítési stílusával szemben, mi naprakész szakmai segítséggel, minőségi és barátságos ügyfélszolgálattal álljunk ügyfeleink rendelkezésére.

Ezt bizonyítja, hogy vásárlóink 97%-a elégedett velünk és ajánlana ismerőseinek, barátainak. Mi nem csak számítástechnikai eszközöket (laptopokat, táblagépeket, monitorokat, kiegészítőket stb.) értékesítünk, hanem segítünk az embereknek, hogy boldogan használhassák a nálunk vásárolt informatikai terméket.

Értékesítő munkatársaink szakértelme, segítőkészsége és kedvessége elengedhetetlen ebben a munkakörben, így ügyfeleink örömmel térnek vissza hozzánk! Te is jobban érzed magad tőle, ha azt olvasod a visszajelzésekben, hogy mennyire sokat segítettél a választásban! :)

Mit is csinálnál nálunk? Főbb feladatok, munkák:

  • Értékesítés budapesti üzletünkben, 8 órás munkaidőben
  • Ügyfeleknek segítségnyújtás, tanácsadás számítástechnikai kérdésekben
  • Szerviz jegyzőkönyv felvétele
  • Árufoglalás, kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Raktárkészletek kezelése, bevételezése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel telefonon, e-mailben és személyesen
  • Felmerülő technikai kérdések feldolgozása és megválaszolása
  • A házhozszállításhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok végzése
  • Árajánlatok készítése

Mit értékesítünk?

Számítástechnikai eszközöket és kiegészítőket, nézd meg kínálatunkat! :)

Mit kínálunk?

  • Versenyképes fizetés, rendesen bejelentve
    Ha jó eladó vagy és ismered a termékeket, akkor jutalékot is tudsz keresni!
  • Szakmai fejlődést, továbbképzést
  • Annyi szabadságot amennyi jár, nincs susmus!

Ez nem egy multi, ahol egy vagy a sok közül! Nálunk valóban fontos, hogy a kollégák jól érezzék magukat és sokáig együtt dolgozzunk! Csapatunk fiatal, jó kedvű, családias hangulatban telik a munkaidő. Ha túlóra van (nem jellemző) azt is együtt végezzük, ha viszont gondod van, nyugodtan fordulhatsz a vezetőséghez segítségért!

Dell-ultarabalaton-csapatepito_1
Amennyiben úgy érzed, hogy kellően elhivatott vagy arra, hogy segíts a hozzánk forduló ügyfelekhez, képes vagy hatékonyan kideríteni egy vevőről, hogy mi a problémája, mire keresi a megoldást és mered neki a legjobb eszközt ajánlani akkor Te vagy a mi emberünk!

Jó érzés találkozni régi ügyfelekkel, akik örömmel lépnek oda hozzád, hogy imádták a múltkori terméket amit ajánlottál, legközelebb is hozzád szeretnének jönni! Te tudsz neki segíteni, Te értesz hozzá, megbízik benned!

Természetesen előfordul majd, hogy lesz bosszús ügyfeled is, aki első mérgében Rád fog haragudni, de ha tudod kezelni a problémáját (és általában tudjuk!!!) akkor megnyugodva és hálásan távozik! Ezek a konfliktuskezelési tapasztalatok sokat segítenek a jövőben! :)

Nem feltétel, de előny, ha van:

  • Számítástechnikai eszközök eladásában szerzett bármilyen tapasztalat, esetleg valamilyen informatikai végzettség
  • Értékesítésben szerzett bármilyen tapasztalat
  • Örülünk ha szereltél már szét laptopot, cseréltél SSD-t vagy memóriát, de ha még nem, akkor megtanítunk rá. Komoly szerviz munkát nem végzünk, de bővítéseket, szoftvertelepítést igen.

Ha felkeltettük az érdeklődésed, küldd el nekünk önéletrajzod és bemutatkozó leveled az info@usanotebook.hu email címre. Minden megkeresésre válaszolunk!

További információkat rólunk és a cégről itt találsz.

Usanotebook-hajra-magyarok

Kiemelt ajánlataink

  • 300 890,- Ft277 990,- Ft
    Ezüst hátlap • Processzor: Intel® Core™ i5 1335U vPro • Memória: 8 GB • 512 GB SSD • Kijelző: 14,1" IPS / WVA, LED, Matt • Intel Iris Xe • Operációs rendszer: Külön vásárolható • Gyártói garancia: 3 év
    Átvehetőség: Már kedden átvehető
  • 614 790,- Ft559 090,- Ft
    Szürke hátlap • Processzor: Intel® Core™ i7 1355U vPro • Memória: 16 GB • 512 GB SSD • Kijelző: 15,6" IPS / WVA, LED, Matt • Intel Iris Xe • Operációs rendszer: Windows 11 Pro • Gyártói garancia: 3 év
    Ne köss kompromisszumot, állítsd össze saját konfigurációdat!
    Átvehetőség: Rendelésre, 4-6 héten belül
  • 529 790,- Ft521 090,- Ft
    Fekete hátlap • Processzor: Intel® Core™ i7 1355U vPro • Memória: 16 GB • 512 GB SSD • Kijelző: 14,1" IPS / WVA, LED, Matt • Intel Iris Xe • Operációs rendszer: Windows 11 Pro • Gyártói garancia: 3 év
TörlésKijelöltek összehasonlítása
Rendben