TP-Link Switch 16x1000Mbps+2 SFP combo port L2/L3/L4 Menedzselhető TL-SG2216

Adapter
 
0 / 0 értékelésből
Értékelje elsőként!
Köszönjük
értékelését!
  • TP-Link  Switch 16x1000Mbps+2 SFP combo port L2/L3/L4 Menedzselhető Hálózati eszköz, router
Kifutott termék vagy jelenleg nem elérhető.
Kínálatunkban jelenleg ez az eszköz nem érhető el, de hasonló paraméterű alternatívát biztosan talál egyedi fejlesztésű keresőnket használva. Amennyiben erről a modellről szeretne bővebb információt kapni, keressen minket e-mailben vagy telefonon

E-mail cím:*
Név:
Telefon:
Szeretnénk tájékoztatni, hogy a keresett termékkel kapcsolatban kollégáink utána fognak járni, hogy beszerezhető-e, és a rendelkezésünkre álló információ alapján legfeljebb egy alkalommal küldünk tájékoztatást. A tájékoztatás kiküldése után a termékkel kapcsolatos feliratkozás törlődni fog, újabb kéretlen megkeresésre nem kell számítani.
  • 250 390,- Ft
    Kék hátlap • Processzor: Intel® Core™ i5 10210U 1.6GHz 10. generáció • Memória: 8 GB • 256 GB SSD • Kijelző: 15,6" Matt, LED • nVidia GeForce MX250 • Operációs rendszer: Külön vásárolható • Garancia: 2 év
    Átvehetőség: Már hétfőn átvehető
  • 389 690,- Ft
    Fekete hátlap • Processzor: Intel® Core™ i7 10510U 1.8GHz 10. generáció • Memória: 16 GB • 512 GB SSD • Kijelző: 15,6" Matt, LED • Intel UHD Graphics • Operációs rendszer: Külön vásárolható • Garancia: 3 év
    Átvehetőség: Már hétfőn átvehető
  • 275 590,- Ft
    Ezüst hátlap • Processzor: Intel® Core™ i5 10210U 1.6GHz 10. generáció • Memória: 8 GB • 512 GB SSD • Kijelző: 14,1" LED, Matt, IPS / WVA • nVidia GeForce MX350 • Operációs rendszer: Külön vásárolható • Garancia: 3 év
    Átvehetőség: Már hétfőn átvehető
  • 307 690,- Ft
    Ezüst hátlap • Processzor: Intel® Core™ i5 10210U 1.6GHz 10. generáció • Memória: 8 GB • 256 GB SSD • Kijelző: 14,1" LED, Matt, Érintőképernyő, IPS / WVA • nVidia GeForce MX130 • Operációs rendszer: Windows 10 Home • Garancia: 3 év
    Átvehetőség: Már hétfőn átvehető
  • 363 090,- Ft
    Kék hátlap • Processzor: Intel® Core™ i5 10210U 1.6GHz 10. generáció • Memória: 16 GB • 256 GB SSD • Kijelző: 14,1" LED, Fényes, IPS / WVA • nVidia GeForce MX250 • Operációs rendszer: Windows 10 Home • Garancia: 2 év
    Átvehetőség: Már hétfőn átvehető
  • 417 590,- Ft
    Fekete hátlap • Processzor: Intel® Core™ i5 8265U 1.6GHz 8. generáció • Memória: 8 GB • 256 GB SSD • Kijelző: 15,6" Matt, LED • Intel UHD Graphics 620 • Operációs rendszer: Windows 10 Pro • Garancia: 3 év
    Átvehetőség: Már hétfőn átvehető
  • 229 390,- Ft
    Szürke hátlap • Processzor: Intel® Core™ i3 1005G1 1.2GHz 10. generáció • Memória: 8 GB • 256 GB SSD • Kijelző: 14,1" LED, Matt, IPS / WVA • nVidia GeForce MX250 • Operációs rendszer: Külön vásárolható • Garancia: 3 év
    Átvehetőség: Már hétfőn átvehető
  • 202 590,- Ft
    Ezüst hátlap • Processzor: Intel® Core™ i3 10110U 2.1GHz 10. generáció • Memória: 4 GB • 256 GB SSD • Kijelző: 14,1" LED, Matt, IPS / WVA • Intel UHD Graphics • Operációs rendszer: Külön vásárolható • Garancia: 3 év
    Átvehetőség: Már hétfőn átvehető
  • 947 890,- Ft
    Fekete hátlap • Processzor: Intel® Core™ i7 8565U 1.8 GHz 8. generáció • Memória: 16 GB • 1024 GB SSD • Kijelző: 14,1" LED, Fényes, IPS / WVA • Intel UHD Graphics 620 • Operációs rendszer: Windows 10 Pro • Garancia: 3 év
    Átvehetőség: Már hétfőn átvehető
  • 486 490,- Ft
    Fekete hátlap • Processzor: Intel® Core i5 1035G1 1.0GHz 10. generáció • Memória: 8 GB • 512 GB SSD • Kijelző: 13,3" LED, Fényes, Érintőképernyő, IPS / WVA • Intel UHD Graphics • Operációs rendszer: Windows 10 Home • Garancia: 3 év
    Átvehetőség: Már hétfőn átvehető
  • 269 990,- Ft
    Szürke hátlap • Processzor: Intel® Core™ i5 1035G1 1.0GHz 10. generáció • Memória: 8 GB • 256 GB SSD • Kijelző: 15,6" LED, Matt, IPS / WVA • nVidia GeForce MX330 • Operációs rendszer: Windows 10 Home • Garancia: 2 év
    Átvehetőség: Már hétfőn átvehető
  • 281 190,- Ft
    Fekete hátlap • Processzor: Intel® Core i5 10210U 1.6GHz 10. generáció • Memória: 8 GB • 1000 GB HDD GB • Kijelző: 15,6" Matt, LED • Intel UHD Graphics 620 • Operációs rendszer: Windows 10 Pro • Garancia: 3 év
    Átvehetőség: Már hétfőn átvehető

TP-Link Switch 16x1000Mbps+2 SFP combo port L2/L3/L4 Menedzselhető általános leírás

Tp-Link Switch 16x1000Mbps 2 SFP combo port L2/L3/L4 Menedzselhető

16 portos, valóban gigabites Smart Switch, 16 db 10/100/1000 Mbps RJ45 port, köztük 2 db kombinált SFP foglalat, címke alapú VLAN, STP/RSTP/MSTP, IGMP V1/V2/V3 Snooping, 802.1P Qos, sebességhatárolás, port trunking, port tükrözése, SNMP, RMON.

Standardek and Protocollok 
IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Felület
16 10/100/1000Mbps RJ45
Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) 2 Combo 100/1000Mbps SFP Slots
Network Media
10BASE-T:UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF 1000BASE-X: MMF, SMF
Méretek:(W X D X H)  
(440*180*44 mm)
Rendszerkövetelmények Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ vagy Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® vagy Linux.

Garancia: 5 év garancia

TP-Link Switch 16x1000Mbps+2 SFP combo port L2/L3/L4 Menedzselhető ár történet

TP-Link Switch 16x1000Mbps+2 SFP combo port L2/L3/L4 Menedzselhető vélemények

Rólunk mondták:
"Szakszerű tanácsadás az üzletben, minden részletre kiterjedő alternatív ajánlatokat adtak."
TörlésKijelöltek összehasonlítása
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt.
Rendben